Květen 2011

Konec!!!!

28. května 2011 v 12:15 | Lady N!na Originál Herainová
Je konec končim už nikdy se tu neobjevim docela je to i smutný že to tak skončilo moje přání muj sen bejt slavná blogerka mám slzy ve vočích ale už to dál prostě nešlo psát články.Jak sem byla šťastná že mám blog návštěvnost mám ku podivu velkou 316 lídí ale já už nechci:(((((((((:(((Mám červený oči jako ta v tý reklamě na Visin.Tak ahoj mějte se hezky už bezemě asi sem nebyla moc dobrá ale to už je moje věc :(

Pink princess

The end


Reklama takhle to vipadá ty moje oči tak už definitivně pa:(
Jo jěště muj výsledek s testu Ohrožuje tě anorexie

Výsledek: Jsi v ohrožení
Vytouženou postavou jsi doslova posedlá. Dokážeš pro ni udělat skoro cokoli. Odřekneš oslavu kámoščiných narozenin, protože víš, že bys nemusela odolat všem těm dobrotám, co tam budou. Odřekneš kino s přítelem, abys mohla celý večer strávit na rotopedu. Celý den hladovíš, až je ti z toho na omdlení, jen abys zhubla další kilo. Tohle už je posedlost. Možná hodnota tvého BMI je ještě v normě, ale špatné stravovací návyky a jídelníček bez důležitých složek se podepíše na kvalitě tvých zubů, nehtů, vlasů i pokožky. Jestli chceš zhubnout, nechej si s jídelníčkem poradit od odborníka. A možná zjistíš, že hubnout vůbec nepotřebuješ.

Otázky do videoodpovědí.

18. května 2011 v 12:19 | Lady N!na Originál Herainová |  Deník
Pište prosím vaše otázky do videoodpovědí :)

Trápení?Zklamání?=SLZY?

17. května 2011 v 14:46 | Pink princess |  Rady,tipy a uvahy


 Trápení?Zklamání?=SLZY?


Zklamala tě kamarádka kluk? Ty kvůli tomu brečíš? ..
KLUK: Dal ti konec a ty se s toho nemůžež dostat? řekni si "STOJÍ MI ZA TO" ? .. kdyby kluk opravdu miloval neřeší nic jiného jen to aby stebou mohl být častěji a aby ses měla dobře a štastně, je to můj názor každý ma nějaký :-) Mě pomáhá tehle věta .
KAMARÁD/KA: Pohádaly jste se? Přebrala ti kluka? Opravdová kamarádka za tebou přijde když ty budeš v nouzy a postaví tě s toho na nohy omluví se a kluka nechá.Protože opravdoví přítel zná melodii vašeho srdce když ty jí zapomeneš. Kluk tě může podrazit opravdová kamarádka ne ..
Nemám jiný napady jindy se to zlepší :-) :-D nejsem na to moc inteligetní :-D