Moda 3.7

22. března 2011 v 20:28 | Lady N!na Originál Herainová |  Móda

Fashion Friday: Buďte jako Pepek námořník

Fashion Friday: Buďte jako Pepek námořník
Spolu s novým seriálem Botník startuje i Fashion Friday. Každý týden, respektive pátek, zde najdete inspiraci pro kousky, které by neměly chybět ve vašem šatníku. Řada se dostane i na pány, které móda alespoň trochu zajímá. Teď už ale pojďme k dnešnímu tématu, kterými jsou námořnické motivy.
Už minulém roce se v obchodech objevovaly námořnické prvky. Letos tomu nebude jinak. I když je tento rok horkou novinkou safari styl, námořnický styl mu bude v patách. Tento námořnický trend se už teď objevuje zejména u šatů, halenek a svetrů. V létě se objeví dokonce u bot a kabelek. Mějte na paměti, že každá z nás má jiný typ postavy, proto není nejlepší volbou kupovat si šaty, které jste viděly ve výloze na panně a myslet si, že když slušely jí, budou i vám. Vždycky je lepší řídit se zlatým pravidlem: vodorovné proužky rozšiřují a svislé zužují.
Pokud by nastala situace, že jste našly opravdu překrásnou halenku či šaty, které prostě musíte mít, využijte dnešních vychytávek. Např.: Máte široké boky a šaty s vodorovnými proužkami vám je ještě více rozšíří. Řešení: Pásek - zapněte ho kolem vašich boků. To vám vaši siluetu opticky zuží. Jako další doplněk můžete použít nějaký náhrdelník či šátek ve stejné barvě jako je váš pásek. Nejvýraznější barvou pro doplňky v tomto případě bývá červená. Vhodná je také béžová, která zařídí, abyste působily přirozeně.
V příštím díle Fashion Friday se budeme věnovat tomu, jak obohatit svůj šatník o jarní romantické kousky. Od krajkového spodního prádla se dostaneme po bílé punčochy se vzorem.
Já mám kabelku Hello Kitty kerá je taky námořničká a dokonce ve psim časopise že je moda námořnické oblečení pro psi...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klik

Klik 100% (419)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama