Kimberly Wyatt - Něco o ní (Životopis)

19. prosince 2010 v 19:24 | Lady N!na Originál Herainová
Kimberly wyatt

Něco o ní:
Povolání: Zpěvačka, tanečnice
Věk: 28
Datum narození: 4.2.1982
Místo narození: Warrensburg, Missouri, USA
Znamení: Vodnář   
Členka skupiny: Pussycat Dolls


Životopis:
 Kimberly Wyatt se narodila v Spirit of St Louis, Missouri,v malém městečku nedaleko Kansas City. Její otec je řidič nákladního auta a její matka cestuje s ním. Než se snažíla tančit,tak se pokusila Tee-Ball, basketbal a Brownies, všechny pokusy však skončily špatně. Kim tančila už od sedmi, v době, kdy jí bylo čtrnáct si Kimberly vydělala na stipendium pro studium v New Yorku každé léto s Joffrey Ballet a Broadway Dance Center.Střední školu Absolvovala v sedmnácti,potom okamžitě odletěla do Las Vegas na konkurz na výletní loď a kasino show. Pracovala v revue pro Explorer Royal Caribbean na moři,a pak na největší výletní lodi na světě,podařilo se jí navštívit většinu z jižní Evropy. 

V roce 2001 se přestěhovala do LA, přes nabídku Hubbard St Dance Co v Chicagu, a vyvíjí se její taneční kariéra. 

V roce 2003, se Kimberly zúčastnil videoklipu Black Eyed Peas ' "Shut Up", a byla choreografka pro hudební video pro sólové album, Nicka Lachey. 

Robin Antin požádala Wyatt ať se připoji k The Pussycat Dolls, když vyděla choreografii pro již zmiňovaný klip Lacheyho. Stejně jako u ostatních Dolls, ona je zaměstnanec pobírající mzdu od Interscope Records. Její přezdívka je "Freaky Doll"někdy i "Flexy Doll" nebo "Punky Doll" 

Podle Antin,je Wyatt "njevíc sexy tanečnice, jakou jsem kdy v životě viděla." Kimberly má málo na vokální role v písních Pussycat Dolls a má nejméně vokální schopnost všech Dolls. Nicméně, ona je pro tento tanec úžasná. Ona je obvykle v přední části tanečních choreografií během všech tanců, a je snadno rozpoznatelná nejenergičtější tanečnice.

Vroce 2009 můžete Kimberly vidět jako porotkini b Britské soutěži tanečníků "Just Dance"

Na podzim roku 2009 nebo začátkem roku 2010 by měla Kimberly vydat své první solové album.


Fotka:


Kimberly
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama